Aanbiedingen voor casino en sport

Casoola Casino bonus

Welkomstbonussen, wekelijkse acties en cashback van Casoola, met de regels om ze vrij te spelen.

Tot €500 + 200 gratis spins
200% tot 3.000 USDT
Live Cashback 25%
Casoola - main content

Bij Casoola draait het bonusaanbod om drie groepen: casinospelers, sportwedders en spelers die met crypto storten. Het begint met een keuze uit vier welkomstbonussen en gaat daarna elke week verder met reloads, cashback en extra's bij weddenschappen.

Aanbiedingen van Casoola

Casino welkomstbonus
100% tot €500 + 200 GS

Vanaf €20

Crypto Welkomstbonus sport
100% tot 200 USDT

Vanaf 20 USDT

Wekelijks Herladen
100 gratis spins

Maandag t/m donderdag

Live Cashback
25% tot €350

Elke week

Kiezen uit vier welkomstbonussen

Elke nieuwe speler krijgt één welkomstaanbieding. De keuze maak je bij de registratie of later bij de eerste geldige storting:

WelkomstbonusMinimale stortingInzetvereisteTermijn
Casino: 100% tot €500 + 200 gratis spins€2035x storting + bonus; spins 40x de winst10 dagen
Crypto casino: 200% tot 3.000 USDT100 USDT40x storting + bonus10 dagen
Sport: 100% tot €100€206x storting + bonus30 dagen
Crypto sport: 100% tot 200 USDT20 USDT6x storting + bonus30 dagen

Voor crypto tellen volgens de bonusvoorwaarden Tether, Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Ripple en USD Coin. Een storting met Neteller of Skrill geeft geen recht op een welkomstbonus.

De casinobonus van 100% tot €500 uitgelegd

  • Spins in porties – de 200 gratis spins komen in 10 dagelijkse porties van 20; elke portie claim je binnen 24 uur, anders vervalt hij.
  • Volgorde – de spins zijn pas bruikbaar als een lopende casinobonus is vrijgespeeld.
  • Inzetlimiet – zolang de bonus loopt, mag één inzet niet boven €100 komen.
  • Plafond – uit de bonus komt hoogstens 10x het bonusbedrag vrij; uit gratis spins €50 bij maximaal 50 spins en €100 bij meer.
  • Geen combinatie – een andere bonus of spins activeren terwijl deze loopt, verwijdert de actieve bonus samen met de winst.

Met de kleinste storting ziet dat er zo uit: €20 storten levert €20 bonus op. Dan is 35x €40, dus €1.400, aan inzetten nodig binnen 10 dagen, en daarna kan maximaal €200 naar het echte saldo.

Sportbonus bij de eerste storting

Sportwedders krijgen 100% van hun eerste storting erbij, tot €100. De bonus komt niet meteen: eerst zet je de storting één keer in tegen een quotering van minstens 1,50, en zodra die weddenschappen zijn afgehandeld, wordt de bonus vanzelf actief.

Daarna speel je storting plus bonus zes keer rond binnen 30 dagen na de eerste storting, met enkelvoudige weddenschappen vanaf 2,00 of met combi's waarvan elke selectie minstens 1,50 heeft. Van elke inzet telt hooguit €50 mee, en alleen de eerste weddenschap per evenement. Cash-out, systeemweddenschappen, free bets en weddenschappen in casino, live casino of virtuele sporten tellen niet.

Zo activeer je een bonus bij Casoola

  1. Log in bij Casoola of maak eerst een account aan.
  2. Kies de aanbieding: een welkomstbonus bij registratie of storting, een weekactie via inschrijving op de promotiepagina.
  3. Stort het minimumbedrag van de actie; voor een welkomstbonus niet met Neteller of Skrill.
  4. Zet een casinobonus of spins aan in je Profiel voordat je speelt. Sportbonussen worden vanzelf actief of vraag je aan via live chat.
  5. Haal de inzetvereiste binnen de termijn en vraag pas daarna een opname aan.

Een opnameverzoek vóór of tijdens een bonus kost je die bonus. Ook belangrijk: volgens artikel 7.4 van de algemene voorwaarden mogen inwoners van uitgesloten rechtsgebieden, waaronder Nederland, zich niet registreren en geen promoties gebruiken.

Wekelijkse reloads voor casino en sport

De week is in tweeën gedeeld: van maandag 00:00 tot donderdag 23:59 UTC en van vrijdag 00:00 tot zondag 23:59 UTC. Per periode zijn er deze reloads:

PeriodeCasinoSport
Maandag–donderdag100 gratis spins vanaf €20 (40x de winst)75% tot €500 vanaf €20 (8x de storting)
Vrijdag–zondag50% tot €600 vanaf €20, plus 66 gratis spins vanaf €50 (35x)50% tot €700 vanaf €20 (8x)
Maandag–donderdag, crypto60% tot 1.000 USDT vanaf 50 USDT (30x)50% tot 500 USDT vanaf 20 USDT (8x)
Weekend, crypto75% tot 750 USDT + 100 gratis spins vanaf 75 USDT (30x)50% tot 1.000 USDT vanaf 20 USDT (8x)

De casino-acties gelden voor de eerste storting in de periode en vragen een inschrijving. De 100 spins gebruik je binnen 7 dagen op een slot die Casoola kiest. De crypto-reloads speel je vrij op casinospellen buiten het live casino, en je activeert ze binnen 14 dagen.

Bij de sportreloads telt je hoogste storting in de periode: zet die één keer in tegen minstens 1,50 en vraag de bonus aan via chat of e-mail. Vrijspelen gaat met enkelvoudige weddenschappen vanaf 2,00 of combi's vanaf 1,50 per selectie, binnen 30 dagen.

Drie soorten cashback

CashbackHoeveelPeriodeInzetvereisteZo krijg je hem
Dagelijks (casino)3% tot 15%, max. €400Elke dag, VIP-niveau 2–51xNa aanmelding automatisch om 04:00 UTC in Mijn Bonussen
Live Cashback25%, van €5 tot €350Maandag t/m zondag1xDe maandag erna aanvragen via chat of e-mail
Sport10%, van €20 tot €500Maandag t/m zondag4x binnen 30 dagenNa wekelijkse inschrijving in Mijn Bonussen, activeren binnen 72 uur

Het percentage van de dagelijkse cashback stijgt met je VIP-niveau: 3% op niveau 2 (tot €100), 5% op niveau 3 (tot €200), 10% op niveau 4 (tot €300) en 15% op niveau 5 (tot €400). Berekend wordt je inzet met echt geld min je echte winst op casinospellen over één dag; bonusgeld telt niet mee.

Extra's voor sportwedders

Naast de reloads lopen drie acties:

  • 2 goals payout – een pre-match 1X2-weddenschap op thuis- of uitwinst wint zodra jouw team twee doelpunten voorstaat, of bij andere sporten de voorsprong die Casoola daarvoor vastlegt. Live weddenschappen, het gelijkspel en Cash Out vallen erbuiten.
  • Accumulator-boost – een winnende combi met minstens 3 selecties van 1,40 of hoger krijgt extra winst: 3% bij 3 selecties, 10% bij 6, 30% bij 10, 50% bij 14, 90% bij 20 en 100% vanaf 21.
  • Bet Builder 50% terug – verliest je eerste Bet Builder van de dag (minstens €20, totale quotering 1,70 of hoger), dan krijg je de helft terug als FreeBet tot €50. Vraag die aan via chat of e-mail, gebruik hem binnen 3 dagen en zet de winst binnen 30 dagen drie keer in tegen 1,50 of hoger.

Casoola no deposit bonus en bonuscodes

Alle vaste acties van Casoola beginnen met een storting. Wat je zonder nieuwe storting kunt verdienen, komt uit het loyaliteitsprogramma: Munten, draaien aan het Wheel of Fortune en prijzen voor volle kaartverzamelingen.

Voor bonussen zonder storting staan in de algemene voorwaarden aparte regels: 40x inzet en een opname tot 5x het bonusbedrag, bij €20 dus €100. Bij gratis spins zonder storting geldt een winstplafond van €80, ook met 40x inzet.

Codes zijn voor de welkomstbonussen niet nodig. Wel heeft het registratieformulier een veld waar je een promotiecode kunt invullen.

Welke spellen meetellen

  • 100% – slots, krasloten en keno.
  • 50% – Crazy Time, Dream Catcher, Dream Catcher First Person en Monopoly.
  • 10% – alle live spellen, videopoker, Plinko en een reeks speciale spellen.
  • 0% – tafel- en kaartspellen, plus uitgesloten titels als Aviator, Spaceman, Dead or Alive en Chicken Road.
  • Niet met bonusgeld – jackpotslots, Slingo en bingo.

Echt geld gaat altijd eerst; het bonussaldo komt pas daarna aan de beurt. Een lijst verboden slots is zelfs helemaal niet speelbaar zolang er een bonus loopt. Wie rouletteweddenschappen plaatst op 24 of meer van de 37 vakken, meer dan €100 per keer inzet of na een grote winst wisselt naar spellen die zwaarder meetellen, maakt volgens de voorwaarden misbruik van de bonus en raakt de winst kwijt.

Munten inwisselen in de winkel

Munten spaar je met casino-inzetten (1 per €10), stortingen (5%), uitdagingen en toernooien. Wie in een week de helft van de uitdagingen in de casino- of sportsectie haalt, krijgt daar 500 Munten extra voor. In de winkel ruil je ze in:

BeloningInzetvereisteGeldigMaximaal op te nemen
Casinobonus40x het bonusbedrag10 dagen5x de bonus
Bonusspins40x de winst7 dagen spelen, 10 dagen vrijspelen€50
Free bet (alleen Sport)3x de winst tegen 2,10 of hoger24 uur activeren, 30 dagen vrijspelen–

Het Wheel of Fortune geeft een draai per €100 inzet op geldige casinospellen, maximaal 3 per dag en 10 tegelijk. Elke draai wint: geld zonder voorwaarden, gratis casinospins (40x) of bonusgeld (40x, 7 dagen, maximaal 5x uit te betalen).

FAQ

Vragen over de Casoola Casino bonus

Is er een Casoola bonuscode nodig?

Nee. De welkomstbonussen kies je in het registratieformulier of bij een geldige storting en zet je aan in je Profiel. Een veld voor een promotiecode is er wel.

Welke Casoola welkomstbonus hoort bij crypto?

Voor het casino 200% tot 3.000 USDT vanaf 100 USDT met 40x inzet, voor sport 100% tot 200 USDT vanaf 20 USDT met 6x inzet.

Hoeveel moet je inzetten voor de Casoola casinobonus?

35 keer de storting plus bonus binnen 10 dagen, en 40 keer de winst uit de gratis spins. Bij een storting van €20 is dat €1.400 aan inzetten.

Krijg je bij Casoola cashback?

Ja, op drie manieren: dagelijks 3% tot 15% in het casino vanaf VIP-niveau 2, wekelijks 25% tot €350 in het live casino en wekelijks 10% tot €500 bij sport.

Heeft Casoola gratis spins zonder storting?

De vaste acties met gratis spins vragen een storting, zoals de 100 spins van maandag tot donderdag. Zonder storting komen spins uit het Wheel of Fortune of uit kaartverzamelingen; winst uit gratis spins zonder storting is beperkt tot €80 met 40x inzet.

Laatst bijgewerkt 2026-10-22